Zpět na výpis lektorů

Ing. Světla Hanáková

Konzultantka projektového a procesního řízení pro firmy. Zkušená a certifikovaná seniorní projektová manažerka, která má za sebou desítky projektů a mnoho zavedených změn v různých podnicích.

Ing. Světla Hanáková má již 15 let praktických zkušeností na pozicích procesní a výrobní inženýrky, projektové a programové vedoucí a vedoucí skupiny technicky zaměřených kolektivů. V roce 2004 absolvovala Fakultu strojního inženýrství na VUT v Brně. Věnuje se analýze existujících procesů a návrhu a implementaci změn pro jejich vyšší efektivitu. Úroveň zkušeností a kompetencí v projektovém managementu potvrdila mezinárodním certifikátem Certified Senior Project Manager IPMA LEVEL B®. Kromě projektových týmů vedla oddělení inženýringu o 15 lidech. Zkušenosti získala v komerčním sektoru u mezinárodních výrobních, vývojových a servisních společností. Při vedení projektů se soustředí na zavádění nových postupů, zlepšování spolupráce mezi odděleními a mezinárodní spolupráci mezi pobočkami. Samostatně vedla desítky projektů různé velikosti a implementovala velké množství změn do každodenního provozu podniků.

Používá nástroje pro usnadnění řízení diskusí, nástroje pro řízení výrobních operací, např. Lean. Z metodik pro řízení projektů používá například DMAIC.

Chtěli byste lektora na školení u vás ve firmě? Zavolejte nám a nebo využijte formulář.

Dotazy vám rádi zodpovíme na

+420 603 892 018

Dotaz byl odeslán. Děkujeme!


Odesláním přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.