Odborné zóny

V současné situaci se nám svět mění pod rukama. Rozhodli jsme se, že nezůstaneme jen tak stát a přihlížet. Slyšíme hlasy našich klientů, které volají po informacích a podpoře. Naším posláním je pomáhat v rozvoji jednotlivců a firem, a tím celého podnikatelského prostředí. Proto jsme se rozhodli podpořit odborné zóny s názvem HR zóna a Management zóna. 

Nemůžeme usilovat o úspěch jen pro sebe a zapomenout na rozvoj a prosperitu našeho společenství… Naše ambice musejí být dostatečně široké a zahrnovat touhy a potřeby ostatních. Jak kvůli nim, tak kvůli nám samým“ - Cezar Chavez

CO NABÍZÍ ODBORNÉ ZÓNY?

Vytváříme pracovní skupinu manažerů, odborníků, konzultantů a profesionálů v oboru tak, abychom mohli společně řešit aktuální potřeby v této oblasti, vzájemně se inspirovat a podporovat

Pro registrované členy skupiny je účast zdarma.


 

 

CO ZÍSKÁTE PŘIHLÁŠENÍM DO ODBORNÝCH ZÓN?

  • opakovaný přístup k záznamům webinářů, 
  • pracovní dokumenty, které v rámci projektu vzniknou, 
  • možnost komunikovat s ostatními členy zóny, 
  • názory odborníků i účastníků
  • zapojení se do tématu předem formou otázek
  • možnost prezentovat svoji zkušenost

 

JAKÝ JE PRŮBĚH ODBORNÝCH ZÓN?

Pravidelně se budeme potkávat formou interaktivních setkání (webinářů). Vždy bude připraveno téma, ke kterému budou členové skupiny posílat své otázky a podněty, případně se nominovat do pozice diskutujících. Podněty předem zpracujeme a budeme se snažit na ně najít relevantní odpovědi, které opět dostanou všichni účastníci skupiny. 

CHCETE BÝT U TOHO? PŘIHLASTE SE ZDARMA DO:

MANAGEMENT ZÓNY

HR ZÓNY

Hlavním organizátorem odborných zón je:
 
 

Petr Mikšovič

Zakladatel a jednatel společností SOVA NET, SOVA STUDIO a BEZONES. Nadšený inovátor, podporovatel nových myšlenek a postupů. On-line marketingový stratég s vášní pro tvorbu business modelů, kreativních marketingových kampaní, umělec a organizátor festivalu španělské kultury Ibérica.